Poznajmy się!

Poznajmy się!

Hej, cześć i czołem! Jak każdy użytkownik dróg widzi samochodów transportowych, autobusów oraz maszyn budowlanych na drogach jest coraz więcej. Sam jestem jestem obsługantem takich pojazdów. Mam na imię Tomek i od kilku lat mam do czynienia z pojazdami ciężkimi. Pomysł na blog wziąłem stąd, że regularnie po naprawach serwisowych jestem wypytywany przez kierowców o nowinki technologiczne, proszony o polecenie dobrych elementów wyposażenia oraz wypytywany o jakość montowanych podzespołów.

Każdemu użytkownikowi zależy na najlepszych częściach, dobrej jakości oraz na montażu znanych mu elementów. Na blogu tym będę opisywał i recenzował części do samochodów ciężarowych, autobusów oraz maszyn budowlanych. Wytypuję tu najciekawsze produkty oraz najnowsze rozwiązania. Dodatkowo będę się dzielił z wami nowinkami z zakresu szkoleń mechaników, w których regularnie biorę udział oraz ciekawymi rozwiązaniami i narzędziami z wyposażenia warsztatu. Po za recenzjami podzespołów postaram się również opisywać nowości producentów pojazdów ciężkich takich jak DAF, Iveco czy Scania. Dodatkowo postaram się zahaczać o tematykę naczep, ich serwisowania, sprawdzania oraz dbania by żywotność była jak najdłuższa, a awaryjność była jak najniższa.

Jeśli tymi słowami zachęciłem was do śledzenia tego bloga to zapraszam do regularnego odwiedzania, komentowania oraz zadawania pytań, na które z chęcią odpowiem. Mam nadzieję, że internetowe grono użytkowników oraz mechaników pojazdów ciężarowych, autobusów oraz pojazdów budowlanych przyjmie mnie tu z otwartymi ramionami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *